O Inwestycji

Informacje nt. standardu, mediów i planu zagospodarowania inwestycji

Kolbuszowa Park to nowa inwestycja budowana przy ul. Obrońców Pokoju w Kolbuszowej w ramach której powstaną 2 bloki wielorodzinne – A i B. Każdy z budynków posiadał będzie 4 kondygnacje (parter, I II i III piętro) oraz 2 klatki (po 15 lokali mieszkalnych).

W dwóch blokach wybudowanych zostanie łącznie 60 mieszkań o metrażach od 26 do 65 m2 . W każdym mieszkaniu zaprojektowano od 1 do 3 pokoi oraz dostęp do co najmniej jednego balkonu. Lokale na parterze wyposażone będą dodatkowo w tarasy i ogródki.

Dla każdego z mieszkań przewidziano komórkę lokatorską oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe na terenie osiedla. Obydwa budynki wyposażone będą w windy umożliwiające dostęp do każdej kondygnacji. W ramach inwestycji na osiedlu zamontowane zostanie oświetlenie, w postaci latarni i słupków oświetleniowych, a także trzepak, ławki oraz plac zabaw dla dzieci.

Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2022 r., przeniesienie praw własności na Nabywców na III kwartał 2022 r.

Media w Budynku

  • Instalacja wodociągowa zasilana z sieci miejskiej
  • Instalacja kanalizacji sanitarnej: odprowadzana do kanalizacji gminnej
  • Instalacja kanalizacji opadowej: odprowadzenie do kanalizacji gminnej
  • Instalacja C.O. i C.W.U. – zasilana z PSG
  • Instalacja elektryczna: przyłączona do sieci energetycznej PGE
  • Opomiarowanie mediów: indywidualne

Pliki do Pobrania

Przedstawione na stronie internetowej wizualizacje, animacje oraz modele budynków mają postać zbliżoną do finalnego obiektu i charakter poglądowy, tj. mogą odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wiążące dane zawarte są w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do decyzji o pozwoleniu na budowę.

© Copyright - Kolbuszowa Park | Wszystkie Prawa Zastrzeżone